90s THE SHOW - TIPSPORT ARENA GRAND OPENING

90s The Show - BDM group (1)

Otváracia „GRAND OPENING“ celovečerná koncertná šou, konajúca sa v sobotu 5. novembra 2022,  patrila  hudobnému programu svetových hviezd 90. rokov. Na pódiu v rámci „90s The Show“ naživo vystúpili legendárne hudobné zoskupenia East 17, Mr. President, Twenty 4 Seven feat. Nance, Jacks & Hanks, Corona, Haddaway a Fun Factory, ktoré v svojej dobe produkovali množstvo známych hitov, lámajúc rebríčky zahraničných, ale aj slovenských hitparád.

Príprava na najväčšie halové podujatie svojho druhu v Banskobystrickom kraji

„GRAND OPENING“ trvala niekoľko týždňov. Spolupracovali sme s odborníkmi vo svojom odbore.  Pódium, osvetlenie, efekty a samozrejme aj zvuk bol pod taktovkou Ministry Rental Service. Sme hrdí, že sme mohli byť súčasťou produkčného tímu a niekoľko týždňová práca na príprave dovolíme si tvrdiť najväčšieho podujatia za rok 2022 „stála za to“. Za našu spoločnú prácu hovoria aj ohlasy návštevníkov. 

„Bola to pecka, mega zábava“

„Niečo úžasné“

„Júj to bola parádna akcia,som sa vybláznil riadne“

„…bolo super…“

„Aaaaaaa. Ešteeeee. Parádna akcia zábava.“

Banskobystrická Tipsport aréna, jedna z najmodernejších arén v regióne stredného Slovenska, po rozsiahlych rekonštrukciách slúži nielen hokejovým fanúšikom domáceho klubu HC ’05 Banská Bystrica, ale aj návštevníkom kultúrno-spoločenských podujatí zo všetkých kútov Slovenska.

Zaujíma vás čo robíme?

Neváhajte a kontaktujte nás na našom telefónnom čísle

+421 949 388 849